Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zbiórka plecaków i przyborów szkolnych dla dzieci z Ukrainy

01.04.2022
W związku z dużą liczbą ukraińskich dzieci, które uciekają przed wojną i znajdują schronienie również na terenie gminy Limanowa, organizujemy zbiórkę plecaków i przyborów szkolnych, które zostaną przekazane dla najmłodszych uchodźców.

Plecaki oraz artykuły edukacyjne i papiernicze, jak długopisy, ołówki, kredki, farby, plastelinę, flamastry, linijki, zeszyty, bloki, kolorowanki, i inne można przynosić od poniedziałku do piątku - od godz. 8.00 do 15.00 - do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej, ul. M. B. Bolesnej 18B, pokój nr 23.

Dzieci z Ukrainy przyjechały do nas bez niczego, już uczęszczają do naszych szkół. Pomóżmy im wspólnie stworzyć dobre warunki do edukacji.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej


Liczba wyświetleń: 780
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne