Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na XXIV nadzwyczajną sesję Rady Gminy Limanowa

08.04.2022
Wszystkich mieszkańców Gminy Limanowa serdecznie zapraszam do uczestniczenia w XXIV nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Limanowa, która odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2022 r. /poniedziałek/ o godz. 1430  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa.
 
Proponowany porządek obrad:
  1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Rozpatrzenie projektów uchwał i podjęcie uchwał w sprawie:
  1. zmian w budżecie Gminy Limanowa na 2022 r.,
  2. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Miastem Limanowa w zakresie umożliwienia realizacji obowiązku szkolnego w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Limanowa uczniom zamieszkałym na terenie Gminy Limanowa w granicach obwodów szkół miejskich funkcjonujących do roku 2017.
  1. Zakończenie obrad.
 
Przewodniczący Rady Gminy
 
Stanisław Młyński
 
 
Obrady sesji Rady Gminy Limanowa są rejestrowane za pomocą urządzeń nagrywających obraz i dźwięk. Uczestnicząc w sesji Rady Gminy wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych w myśl art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. e rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. – tzw. RODO.


Liczba wyświetleń: 703
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne