Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Seniorki z Męciny zapraszają na wspólne szydełkowanie

07.04.2022
Każdego kto ma ochotę i trochę wolnego czasu SENIORKI Z MĘCINY zapraszają na zajęcia z szydełkowania, które odbywać się będą w środy o godzinie 11.00 w budynku Ośrodka Zdrowia (wejście od tyłu budynku).
 
Warto wiedzieć, że wspólne robótki ręczne nie tylko budują i wzmacniają kontakty międzyludzkie, ale rytmiczny i powtarzalny charakter szydełkowania pomaga zredukować stres, obniża ciśnienie tętnicze, zwalnia tętno, pozwala ćwiczyć sprawność manualną, a także poprawia zdolność logicznego myślenia i chroni przed utratą pamięci.
 
Zapraszamy do udziału w zajęciach!Liczba wyświetleń: 798
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne