Rupniów i Stara Wieś Mistrzami Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dzieci

07.04.2022
7 kwietnia br. w hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt oraz Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria Dziewcząt:

I miejsce - SP Rupniów w składzie:
Banach Patrycja, , Kaptur Oliwia, Kądziołka Martyna, Kurek Oliwia, Nawieśniak Milena, Nowak Anna, Opach Weronika, Ślusarczyk Julia, Zięba Kornelia. Opiekun – Janusz Kaleta

II miejsce – SP Mordarka

Kategoria Chłopców:

I miejsce – SP nr 1 w Starej Wsi w składzie:
Abram Karol, Gierek Kacper, Król Kacper, Marcisz Szymon, Mąka Marek, Ślazyk Paweł, Opyd Michał, Postrożny Filip, Szewczyk Dominik, Ślazyk Błażej, Ubik Krzysztof. Opiekun – Marek Młynarczyk

II miejsce – SP Rupniów
III miejsce -  SP Mordarka
VI miejsce -  SP Nowe Rybie

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Rupniowie za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Ręcznej Dzieci : chłopcy – 21 kwietnia oraz dziewczyny - 22 kwietnia br. Mistrzostwa Powiatu  odbędą się w Hali Sportowej w Szkole w Rupniowie.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!