A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Małgorzata Raczek nagrodzona za działalność na rzecz kultury

29.04.2022
27 kwietnia br. podczas XXVI Sesji Rady Powiatu Limanowskiego, zostały przyznane nagrody pieniężne osobom wyróżniającym się w działalności artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury z terenu powiatu limanowskiego za rok 2021. W tym zaszczytnym gronie znalazła się mieszkanka gminy Limanowa – Małgorzata Raczek, która została nagrodzona przez samorządu Powiatu Limanowskiego, na wniosek Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta.
 
Małgorzata Raczek – Kierownik Zespołu Regionalnego KIJOM WORCI z Pisarzowej, prezentujący folklor Lachów Limanowskich. Aktywna działaczka i animatorka kultury. Osiągnięcia zespołu kierowanego przez Panią Małgorzatę:
– I miejsce na Festiwalu folklorystycznym Limanowska Słaza w kat. grup regionalnych – dwa razy II miejsce w kategorii zespół
– I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grup Kolędniczych w Bukowinie Tatrzańskiej
– I miejsce na Festiwalu „ Beskidzka Podkówecka”
– II miejsce na Festiwalu Folkloru Górali Polskich w Żywcu w kategorii kapel ludowych.
 
fot. Powiat Limanowski


Liczba wyświetleń: 208
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30