Dziewczyny z Mordarki Mistrzyniami Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Młodzieży

20.04.2022
20 kwietnia br. w hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Mordarce składzie:
Budka Julia, Czajka Dominika, Dąbrowska Amelia, Kęska Karolina, Kozdroń Julia, Malec Paulina, Ptaszek Magdalena, Ptaszek Marta, Szubryt Amelia oraz Wojtas Julia  –  opiekun Magdalena Kindlik
II miejsce – SP Pasierbiec
III miejsce -  SP Rupniów

IV miejsce -  SP nr2 w Siekierczynie
V miejsce – SP w Młynnem
VI miejsce – SP W Nowym Rybiu

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Rupniowie za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną dziewczyn z Mordarki kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Ręcznej Młodzieży w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej 29 kwietnia 2022 (piątek). Już teraz trzymamy kciuki!