Dobiegła końca modernizacji budynku świetlicy wiejskiej w Makowicy

29.04.2022
Zakres prac obejmował wykonanie modernizacji schodów zewnętrznych do budynku świetlicy wiejskiej w Makowicy, a w szczególności: rozebranie posadzek i okładzin schodów; malowanie balustrad schodowych, wykonanie okładziny schodów zewnętrznych oraz posadzek z płyt granitowych, antypoślizgowych oraz wykonanie cokolików z płyt polerowanych, wykonanie tynku mozaikowego pod schodami.

28 kwietnia br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, w którym uczestniczyli przedstawiciele gminy: Wójt Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Wojciech Pazdan, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza, Sołtys Wsi Makowica Rozalia Kuchta oraz Radny Gminy Limanowa Stanisław Sajdak, a także przedstawiciele Wykonawcy zadania.

Koszt realizacji zadania to 25 000,00 zł brutto.

Wykonawcą inwestycji była firma Usługi Ogólnobudowlane Pana Jana Wojtasa z Siekierczyny.