Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dobiegła końca modernizacji budynku świetlicy wiejskiej w Makowicy

29.04.2022
Zakres prac obejmował wykonanie modernizacji schodów zewnętrznych do budynku świetlicy wiejskiej w Makowicy, a w szczególności: rozebranie posadzek i okładzin schodów; malowanie balustrad schodowych, wykonanie okładziny schodów zewnętrznych oraz posadzek z płyt granitowych, antypoślizgowych oraz wykonanie cokolików z płyt polerowanych, wykonanie tynku mozaikowego pod schodami. 
 
28 kwietnia br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, w którym uczestniczyli przedstawiciele gminy: Wójt Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Wojciech Pazdan, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza, Sołtys Wsi Makowica Rozalia Kuchta oraz Radny Gminy Limanowa Stanisław Sajdak, a także przedstawiciele Wykonawcy zadania.
 
Koszt realizacji zadania to 25 000,00 zł brutto.
 
Wykonawcą inwestycji była firma Usługi Ogólnobudowlane Pana Jana Wojtasa z Siekierczyny.


Liczba wyświetleń: 649
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne