A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dobiegła końca modernizacji budynku świetlicy wiejskiej w Makowicy

29.04.2022
Zakres prac obejmował wykonanie modernizacji schodów zewnętrznych do budynku świetlicy wiejskiej w Makowicy, a w szczególności: rozebranie posadzek i okładzin schodów; malowanie balustrad schodowych, wykonanie okładziny schodów zewnętrznych oraz posadzek z płyt granitowych, antypoślizgowych oraz wykonanie cokolików z płyt polerowanych, wykonanie tynku mozaikowego pod schodami. 
 
28 kwietnia br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, w którym uczestniczyli przedstawiciele gminy: Wójt Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Wojciech Pazdan, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza, Sołtys Wsi Makowica Rozalia Kuchta oraz Radny Gminy Limanowa Stanisław Sajdak, a także przedstawiciele Wykonawcy zadania.
 
Koszt realizacji zadania to 25 000,00 zł brutto.
 
Wykonawcą inwestycji była firma Usługi Ogólnobudowlane Pana Jana Wojtasa z Siekierczyny.


Liczba wyświetleń: 256
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30