Chłopcy z Starej Wsi Mistrzami Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Młodzieży

26.04.2022
26 kwietnia br. w hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży. Do zawodów zgłosiło się aż osiem drużyn z terenu gminy Limanowa.

Po zaciętej sportowej rywalizacji, szczególnie finałowym meczu między Rupniowem a Starą Wsią,  Mistrzami Gminy Limanowa zostali chłopcy z Starej Wsi.

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Starej Wsi  składzie:
Franczak Wojciech, Franczyk Miłosz, Gros Grzegorz, Hybel Szymon, Kozik Seweryn, Król Jakub, Krzeszowiec Jakub oraz Postrożny Jakub –  opiekun Marek Młynarczyk

II miejsce – SP Rupniów
III miejsce -  SP Pasierbiec
IV miejsce -  SP w Mordarce
V miejsce – SP nr 2 w Siekierczynie
Oraz udział drużyny : z SP nr1 Siekierczynie, Młynnem oraz Nowym Rybiu

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Rupniowie za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną chłopców z Starej Wsi kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Ręcznej Młodzieży w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej 28 kwietnia 2022 (czwartek). Trzymamy kciuki!