Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

12 kwietnia odbędzie się II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

08.04.2022
We wtorek 12 kwietnia  br. w godzinach od 10:00 -15:00 na płycie rynku w Limanowej odbędzie się II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny.
 
W nadchodzący wtorek, tuż przed Wielkanocą, wystawcy – producenci i rzemieślnicy z terenu powiatu limanowskiego będą oferować naturalne produkty na wielkanocny stół i rękodzieło artystyczne, m.in. ażurowe wydmuszki, świece woskowe, świąteczne stroiki i wianki, ozdoby na stół, baraki oraz jaja przestrzenne 3D.
Podczas kiermaszu będzie można nabyć wszelkiego rodzaju rękodzieło o tematyce świątecznej: dekoracje szydełkowe, serwetki do koszyczków, obrazki ręcznie malowane, kartki świąteczne, wianki wielkanocne, wyroby z drewna, miski, figurki zajączki drewniane, boxy prezentowe. To doskonała propozycja na świąteczny akcent w domu lub miły upominek.

Nie zabraknie również pysznych produktów regionalnych, wśród nich wędliny,  domowych chlebów, ciast, podpłomyków, babek czy  oscypków
 
Dodatkową atrakcją dla najmłodszych uczestników będą warsztaty ozdabiania wielkanocnych ciasteczek.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.


Liczba wyświetleń: 721
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne