Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ważny komunikat do mieszkańców przyjmujących uchodźców z Ukrainy

04.03.2022
Mieszkańcy, którzy przyjęli obywateli Ukrainy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej po 24 lutego 2022 roku proszeni są o wypełnienie wraz z przybyłymi osobami deklaracji potwierdzenia pobytu (załącznik) w języku Polskim oraz Ukraińskim, a następnie przekazanie dokumentu do wydziału Spraw Obywatelskich i Obrony Cywilnej do pokoju Nr 9 w Urzędzie Gminy Limanowa.


Liczba wyświetleń: 1684
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne