Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Rozpoczęła się organizacja 24. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriał Henryka Łasaka”

11.03.2022
10 marca br. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się spotkanie w sprawie organizacji 24. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriał Henryka Łasaka”, który po raz trzeci odbędzie się na terenie powiatu limanowskiego w dniu 13 sierpnia 2022 roku.
 
Gminę Limanowa reprezentował Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa. W spotkaniu wzięli udział także: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, Wójt Gminy Słopnice Adam Sołtys oraz przedstawiciele organizatorów – Prezes Towarzystwa Olimpijczyków Polskich Mieczysław Nowicki, Dyrektor Wyścigu Tadeusz Mytnik oraz Dyrektor Biura Zawodów Katarzyna Lewandowska.

Spotkanie było okazją do omówienia planów związanych z organizacją tegoroczne wyścigu. Memoriał Henryka Łasaka odbędzie się  w sobotę 13 sierpnia br. i rozegrany będzie według regulaminu Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI. Warto wspomnieć, że zawodnicy do pokonania będą mieli dystans 151 km w malowniczej, lecz bardzo wymagającej i górzystej trasie. O trudności trasy świadczy fakt, że wyścig ostatecznie kończy niewielu kolarzy.

źr. Powiat Limanowski


Liczba wyświetleń: 1128
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne