Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podpisanie umowy na remont drogi w Wysokiem

25.03.2022
24 marca br. Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut podpisał umowę na realizację kolejnej drogowej inwestycji na terenie gminy Limanowa. Umowa została zawarta z Wojewodą Małopolskim Łukaszem Kmitą w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.
 
Gmina Limanowa otrzymała dofinansowanie w kwocie 1 648 575 zł  z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na zadanie "Remont drogi gminnej nr 340487K Wysokie - Gostwica - Długołęka w km od 0+000 do km 2+504,46 w miejscowości Wysokie, Gmina Limanowa”.


 
Dzięki pozyskanym środkom wyremontowany zostanie odcinek drogi o długości ponad 2,5 km. Przeprowadzone postępowanie przetargowe wyłoniło wykonawcę inwestycji, którym jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „LIMDROG” sp. z o.o., z Limanowej.
 
Planowany termin realizacji zadania to 01.04.2022 r. - 31.10.2022 r.
 
fot. Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie


Liczba wyświetleń: 948
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne