Mordarka i Pasierbiec Mistrzami Gminy Limanowa w koszykówce w ramach Igrzysk Młodzieży

01.03.2022
28 lutego br. w hali sportowej w Pasierbcu rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszykowej Dziewcząt oraz Chłopców w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W walce o podium uczestniczyło 5 drużyn chłopców oraz 5 drużyny dziewczyn z gminnych szkół.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria Dziewcząt:

I miejsce - SP MORDARKA w składzie:
Julia Budka, Dominika Czaja, Paulina Malec, Aleksandra Mamak, Katarzyna Opiela, Magdalena Ptaszek, Marta Ptaszek, Amelia Szubryt, Natalia Śmierciak, Julia Wojtas - opiekun Magdalena Kindlik

II miejsce - SP w Pasierbcu
III miejsce - SP nr 2 w Siekierczynie
IV miejsce -SP nr 1 w Siekierczynie
V miejsce - SP Wysokie

Kategoria Chłopców:

I miejsce - SP PASIERBIEC w składzie:
Krzysztof Duchnik, Szymon Furtak, Maksymilian Kulig, Kacper Marcisz, Tomasz Pasiut, Jakub Piórkowski, Szymon Piórkowski, Norbert Pławecki - opiekun Marek Golonka

II miejsce - SP w Mordarce
III miejsce - SP w Rupniowie
IV miejsce - SP nr 2 w Siekierczynie
V miejsce - SP nr 1 w Siekierczynie

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pasierbcu za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami z Mordarki i Pasierbca kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Koszykówce w dniach 2 i 3 marca br. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!