Młynne i Stara Wieś Mistrzami Gminy Limanowa w koszykówce w ramach Igrzysk Dzieci

03.03.2022
2 marca br. w hali sportowej w Pasierbcu rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszykowej Dziewcząt oraz Chłopców w kat. Igrzyska Dzieci.

W walce o podium uczestniczyły 4 drużyny chłopców oraz 5 drużyn dziewczyn z gminnych szkół.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria Dziewcząt:

I miejsce - SP nr 1 Stara Wieś w składzie:
Justyna Dębska, Zuzanna Hutek, Alicja Kończak, Karolina Krzeszowiec, Julia Krzyściak, Lilianna Pałka, Oliwia Pałka, Kornelia Sabura, Oliwia Strug, Amelia Talarczyk, Angelika Wojcieszczak, Klaudia Wyrostek - opiekun Marek Młynarczyk

II miejsce - SP w Pasierbcu
III miejsce - SP w Mordarce
IV miejsce -SP w Młynnem
V miejsce – SP nr 1 w Siekierczynie

Kategoria Chłopców:

I miejsce – SP Młynne w składzie:
Antoni Bałaziński, Filip Fiejtek, Antoni Jędrzejek, Krystian Matras, Michał Matras, Jakub Motal, Nikodem Odroniec, Dominik Pucia, Filip Sułkowski, Marcin Wiktorek, Filip Zelek - opiekun Marcin Stanisz

II miejsce - SP nr 1 w Starej Wsi
III miejsce - SP w Pasierbcu
IV miejsce - SP nr 1 w Siekierczynie

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pasierbcu za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami z Młynnego oraz Starej Wsi kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Koszykówce Dzieci dziewczyny -  8 marca, a chłopcy -  10 marca br. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!