Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Oficjalne otwarcie wystawy „Pisarzowa – trzy wymiary czasu”

07.02.2022
W piątek tj. 4 lutego br. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej miał miejsce wernisaż wystawy pt. „Pisarzowa – trzy wymiary czasu”.  

Wśród zaproszonych gości, w wydarzeniu uczestniczyli m.in. Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa, Adam Ryś Radny Gminy Limanowa, Marian Wójtowicz Radny Powiatu Limanowskiego, Małgorzata Górka Prowadząca Warsztaty Artystyczne „Czerwone Korale”, dzieci biorące udział w warsztatach i ich rodzice.

Organizatorami wydarzenia byli: Warsztaty Artystyczne „Czerwone Korale” oraz Powiat Limanowski.

Zapraszamy do indywidualnego zwiedzania wystawy, która będzie prezentowana do 28 lutego 2022 r. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (potocznie zwanym „buzodromem”). Odwiedzający wystawę fotografii historycznej prezentowanej w mini galerii PCIT w Limanowej będą mogli „przenieść się w przeszłość” poznając historię, tradycję oraz kulturę regionu utrwaloną na zdjęciach.


Liczba wyświetleń: 1123
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne