Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

29-30 stycznia relacja na żywo z „Pastuszkowego Kolędowania 2022”

18.01.2022
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na relację na żywo z 25. Ogólnopolskich Spotkań Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE, które odbędą się w Podegrodziu w dniach 29-30 stycznia 2022 r. Prezentacje konkursowe transmitowane będą w sobotę i niedzielę od godziny 13:00 na stronie www.mcksokol.pl

Gminę Limanowa reprezentowały będą dwie dziecięce grupy:
  • Grupa kolędnicza „Z SZOPKĄ” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Męcinie
  • Grupa kolędnicza „Z GWIAZDĄ” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie
wyłonione i zarekomendowane przez jury podczas XXVI Gminnego Przeglądu Grup Kolędniczych (który odbył się w Pisarzowej dn. 12 stycznia 2022 r.) nominowane zostały do udziału w w/w konkursie przez Powiat Limanowski. Życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki!

Miłego odbioru!


Liczba wyświetleń: 1155
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne