Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na wykład Ks. dr Jerzego Smolenia „Relacje pomiędzy dorosłymi i z dorosłymi (...)"

09.12.2021
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej, Urząd Gminy Limanowa oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Męcinie zapraszają na wykład Ks. dr Jerzego Smolenia pt. „Relacje pomiędzy dorosłymi i z dorosłymi widziane oczami dziecka”, który odbędzie się 15 grudnia 2021 r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Męcinie.

Ks. dr Jerzy Smoleń - Urodzony 19.07.1968 w Dobrej koło Limanowej. Wykładowca Akademii Ignatianum w Krakowie, ceniony psycholog, psychoonkolog. Ksiądz Smoleń aktywnie działa także w Centrum Pomocy Psychologiczno-Pastoralnej „Budzić Nadzieję” w Dobrej.Liczba wyświetleń: 2710
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne