A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

#MuremZaPolskimMundurem - uczniowie SP nr1 w Starej Wsi przyłączają się do ogolnopolskiej akcji

15.12.2021
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi również przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #MuremZaPolskimMundurem wysyłając kartki świąteczne z życzeniami dla żołnierzy.

Młodsi i starsi uczniowie rysowali kartki oraz pisali piękne od serca płynące życzenia. W ten prosty sposób pragną wyrazić wdzięczność naszym polskim żołnierzom, policjantom, straży granicznej, żołnierzom wojsk obrony terytorialnej oraz leśnikom, za ich trud, który wkładają każdego dnia, narażając swoje życie, by bronić granic naszego państwa polskiego.

Życząc przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia chcieli nie tylko przyłączyć się do akcji ale przede wszystkim, podziękować żołnierzom za to co dla nas robią abyśmy każdej nocy mogli spokojnie spać


Liczba wyświetleń: 119
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30