Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs ,,MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie” dla KGW

03.12.2021
Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu województwa małopolskiego do wzięcia udziału w konkursie „MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie”.
 
Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy, obejmującej łącznie prezentację i opracowanie rysu historycznego przepisu tym razem na regionalny słodki wypiek, który jest tradycyjnym wypiekiem bożonarodzeniowym, charakterystycznym dla regionu działania danego Koła Gospodyń Wiejskich oraz przygotowanie w/w wypieku wg. przepisu i wykonanie zdjęcia.
 
Celem Konkursu jest zachowanie w pamięci przepisów na tradycyjne, regionalne wypieki bożonarodzeniowe, promowanie regionalnych smaków, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych związanych ze świętami Bożego Narodzenia, kształtowanie nawyków zakupowych poprzez świadomy wybór polskich produktów pochodzących od lokalnych producentów i rolników, popularyzacja wiedzy oraz podniesienie świadomości w zakresie patriotyzmu konsumenckiego.
 
Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do
14 grudnia 2021 r. na adres: [email protected] podając w tytule maila: KONKURS – „MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie”
 
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
 
źr. Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie


Liczba wyświetleń: 750
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne