Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na wykład dotyczący profilaktyki depresji poprzez terapię śmiechem w Kaninie

18.11.2021
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi – Filia w Kaninie zapraszają na wykład dr hab. Małgorzaty Michel pt. „Śmiech to zdrowie, czyli profilaktyka depresji poprzez terapię śmiechem”, który odbędzie się 19 listopada 2021 r. o godzinie 17.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kaninie.źr. Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi


Liczba wyświetleń: 913
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne