A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie na temat programów ekologicznych dla mieszkańców gminy

19.11.2021
Zapraszamy mieszkańców gminy Limanowa na spotkanie dotyczące programów priorytetowych: Czyste Powietrze oraz Agroenergia, które odbędzie się w dniu 29.11.2021 r. o godz. 14:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa.

Spotkanie poprowadzą:
Ekodoradca gminny – Karolina Gancarczyk
Ekodoradca powiatowy – Anna Galarowicz

Program Priorytetowy "CZYSTE POWIETRZE"

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Beneficjentami programu są właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach lokali mieszkaniowych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie https://czystepowietrze.gov.pl oraz pod nr tel. 511 900 353 u Ekodoradcy gminnego.Program Priorytetowy "ARGOENERGIA"

Program Priorytetowy „Agroenergia” ma na celu rozwój odnawialnych źródeł energii oraz ich zdolności wytwórczych w sektorze rolniczym. Beneficjentami programu są osoby fizyczne lub osoby prawne, będące właścicielem lub dzierżawcą nieruchomości rolnych o powierzchni od 1 do 300 ha, prowadzące gospodarstwo rolne na okres minimum roku od złożenia wniosku w projekcie.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/nfosigw/agroenergia-2022 oraz pod nr tel. 18 33 37 854 u Ekodoradcy powiatowego.Liczba wyświetleń: 176
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30