A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Quiz o bohaterach Westerplatte w Szkole Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi

03.11.2021
W ramach obchodów Święta Szkoły, które jest jednocześnie świętem Bohaterów Westerplatte, został rozegrany pomiędzy uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi „Kahoot” w tryb live game (gra z jednym głównym urządzeniem, na którym wyświetlają się pytania i wyniki graczy).

Autorem quizu o Bohaterach Westerplatte jest uczeń klasy VIIIA Jakub Postrożny. Jakub zaprosił do gry kolegów z klasy IV-VIII przed telebim, gdzie uczniowie łącząc się przez szkolne WiFi mieli możliwość sprawdzić swoje wiadomości na temat naszych bohaterów. Zwycięzcy pierwszej rundy z wysokim wynikiem w poszczególnych klasach rozegrają między sobą jeszcze jedną grę. Co ciekawe do kolejnej rundy Jakub napisał już nowy quiz, by pytania nie były takie same.

W ten oto sposób Samorząd Uczniowski postanowił zachęcić wszystkich w tym roku do odświeżenia informacji o wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszych dniach II wojny światowej.

źr. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi


Liczba wyświetleń: 184
6

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30