Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Oddano kolejne boisko sportowe o nawierzchni syntetycznej w gminie Limanowa

18.11.2021
Przedmiotem inwestycji była przebudowa boiska sportowego wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej z piłkochwytami o wysokości 6 m. Boisko zostało wyposażone w niezbędne urządzenia przeznaczone do gry w piłkę ręczną, nożną, siatkówkę i koszykówkę, oddzielone od terenów zielonych obrzeżami betonowymi. Końcowym etapem było wysypanie piasku (widocznego na zdjęciu), który ma zadanie dociążyć nawierzchnię i ustabilizować źdźbła trawy. Powstały obiekt znajduje się w Starej Wsi Woli.

Koszt zadania to 363 082,47 zł, przy dofinansowaniu w kwocie 124 660,00 zł pozyskanym przez Gminę Limanowa z Województwa Małopolskiego w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa – MIRS”.

Wykonawcą inwestycji była Firma Pana Jana Wojtasa „Usługi Ogólnobudowlane” z siedzibą pod adresem: Siekierczyna 122, 34-600 Limanowa, która została wyłoniona w postępowaniu przetargowym.

12 listopada br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, uczestniczyły w nim władze gminy: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, radna Iwona Wojak – Ćwik, radny Bogusław Pazdur i sołtys wsi Ryszard Piszczek oraz Jan Wojtas - Wykonawca zadania.

Do osiągnięcia efektu końcowego w dużej mierze przyczynili się lokalni przedsiębiorcy, którzy z własnej inicjatywy partycypowali w kosztach niwelacji dużego obszaru pod budowę boiska i innych inwestycji na działce nr 1740/1, tj. PPUH WOLIMEX Eugeniusz Wojak, F.P.U.H PAWLIMEX Paweł Wojak, WOBUD Wojciech Wyżycki, Zakłady Mięsne SZUBRYT, Firma EMITER Bieda Bartłomiej, Ryszard Piszczek Zakład Stolarski, PPUH WOLIMEX PLUS s.c. Betoniarnia Iwona Wojak-Ćwik, Krzysztof Ćwik, Ryś Sabina MARIAŻ, Usługi Transportowo-Spedycyjne Franczak Bogusław, Traktor Serwis Marek Krajewski, Piaskowy Wiesław, Łyszczarz Sabina Apteka Przyjazna Tobie, Kosmetyka Samochodowa SABA Janusz Młynarczyk, Szubryt Andrzej DOM MIĘS, Czamara Andrzej Zakład Stolarski, Starzyk Andrzej Usługi Blacharsko-Budowlane, KUL-TUR Firma Transportowa Kulak Paweł, Górka Anna Ferma Drobiu, Bieda Konrad Firma Ogólnobudowlana, FHUP JASICA Jasica Stanisław. Dziękujemy!


Liczba wyświetleń: 1140
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne