Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

25.11.2021
W dniu 24 listopada 2021 w Młynnem odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Przy stołach spotkali się reprezentanci  szkół gminnych  rywalizując w zawodach indywidualnych i drużynowych. Uczestnicy turnieju oprócz walki o nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy toczyli sportowy bój o awans na zawody powiatowe.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA IGRZYSKA DZIECI Z ROCZNIKA 2007 I MŁODSZYCH

Dziewczęta Drużynowo 
I miejsce – SP Wysokie
II miejsce – SP Młynne
III miejsce – SP Kanina
IV miejsce –  SP nr 2 Siekierczyna  

 Dziewczęta Indywidualnie: 


 
I miejsce – Klaudia Kotlarz /SP Wysokie/ 

 II miejsce – Magdalena Fitrzyk  /SP Młynne/
 III miejsce – Oliwia Kotlarz /SP Wysokie/

Chłopcy Drużynowo:  I miejsce –  SP nr 1 Wysokie
II miejsce – SP  Młynne
III miejsce – SP nr 2 Siekierczyna
IV miejsce  – SP Kanina

Chłopcy Indywidualnie: I miejsce – Jarosław Ubik /SP Młynne/ 
II miejsce –  Piotr Judka /SP Wysokie/ 
III miejsce – Paweł Łącki /SP Młynne/
 
Każda z drużyn uczestniczących w turnieju otrzymała nagrody, dyplomy oraz puchary, które wręczył Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Młynnem Bożeną Golonką.  Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy w rozgrywkach indywidualnych. 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, zwycięzcom życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, a gospodarzom turnieju czyli Szkole Podstawowej w Młynnem dziękujemy za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów.      
 


Liczba wyświetleń: 1569
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne