Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"GORE GWIAZDA JEZUSOWI”- zgłoszenia do piątku 12 listopada

10.11.2021
 DZIENNY DOM WSPARCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „LOKOMOTYWA”  organizuje Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem:
 "GORE GWIAZDA JEZUSOWI",
który odbędzie się 15 grudnia 2021 roku
 w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 8.30 do 17.30 

Do udziału w Konkursie serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich.
 
Pragniemy, aby w ramach integracji grupy docelowej ze społecznością lokalną,a w szczególności z grupą rówieśniczą uczestników Dziennego Domu Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży "LOKOMOTYWA" zorganizować I tradycyjny, regionalny i folklorystyczny (lachowsko-góralski) konkurs kolęd i pastorałek pt. "GORE GWIAZDA JEZUSOWI".
         
Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca szkół w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu są zamieszczone w regulaminie i na stronie internetowej Dziennego Domu wsparcia dla Dzieci i Młodzieży „Lokomotywa” oraz w mediach społecznościowych.Liczba wyświetleń: 979
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne