Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ - utwór w wykonaniu uczniów z Mordarki

28.10.2021
Uczniowie klasy 3b i 5a Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce wzięli  udział w IV edycji konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! # Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II.
 
Celem głównym Konkursu było propagowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych poprzez poznanie i wykonanie utworów nawiązujących do bohaterów narodowych i ważnych wydarzeń historycznych. Czteroosobowy zespół w składzie: Karol Tokarczyk, Kalina Wojtas, Natalia Hila oraz Kinga Tomasik wykonał utwór pt. „Hej Baco!”. Koordynatorem przedsięwzięcia była mgr Maria Salamon. Udział w konkursie był wspaniałą lekcją patriotyzmu, okazją do poszerzenia wiedzy na temat Jana Pawła II, a także do zaprezentowania szerszemu gronu odbiorców utalentowanych uczniów naszej szkoły. Staraliśmy się jak najlepiej wypełnić wszystkie kryteria konkursowe, w tym przedstawić treść utworu w sposób kreatywny, pokazując za pomocą teledysku, że nauczanie i postać Jana Pawła II są nam bliskie. Efekt końcowy był wynikiem pracy wielu osób. Mogliśmy liczyć na wsparcie i zaangażowanie nauczycieli, rodziców i innych uczniów podczas przygotowywania i nagrywania teledysku do utworu związanego z naszym Papieżem. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i wdzięczni wszystkim osobom, które nam pomogły. Zapraszamy do obejrzenia utworu pt. „Hej Baco!”.#SzkołaPamięta
#Humine


źr. Szkoła Podstawowa w Mordarce


Liczba wyświetleń: 711
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne