Uroczyste podsumowanie 12. edycji Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą

29.10.2021
26 października br. odbyło się oficjalne podsumowanie największej sportowej imprezy w regionie, jaką jest Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą. Wśród zaproszonych gości byli organizatorzy wyścigu, przedstawiciele władz samorządowych,  sponsorzy, służby odpowiadające za zabezpieczenie imprezy i media. Gmina Limanowa, reprezentowana przez Wójta Jana Skrzekuta, była współorganizatorem 12. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, w którym w tym roku rywalizowało ponad 100 kierowców z 10 krajów Europy.

Składamy serdeczne gratulacje dla całej załogi limanowskiego Auto Moto Klubu za wzorową organizację i bezpieczne przeprowadzenie tegorocznego wyścigu, na ręce Prezesa Bogdana Pałki, a na przyszłe lata życzymy niesłabnącego zapału i kolejnych sukcesów.