Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uroczyste podsumowanie 12. edycji Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą

29.10.2021
26 października br. odbyło się oficjalne podsumowanie największej sportowej imprezy w regionie, jaką jest Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą. Wśród zaproszonych gości byli organizatorzy wyścigu, przedstawiciele władz samorządowych,  sponsorzy, służby odpowiadające za zabezpieczenie imprezy i media. Gmina Limanowa, reprezentowana przez Wójta Jana Skrzekuta, była współorganizatorem 12. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, w którym w tym roku rywalizowało ponad 100 kierowców z 10 krajów Europy.Składamy serdeczne gratulacje dla całej załogi limanowskiego Auto Moto Klubu za wzorową organizację i bezpieczne przeprowadzenie tegorocznego wyścigu, na ręce Prezesa Bogdana Pałki, a na przyszłe lata życzymy niesłabnącego zapału i kolejnych sukcesów.


Liczba wyświetleń: 711
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne