A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uroczyste podsumowanie 12. edycji Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą

29.10.2021
26 października br. odbyło się oficjalne podsumowanie największej sportowej imprezy w regionie, jaką jest Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą. Wśród zaproszonych gości byli organizatorzy wyścigu, przedstawiciele władz samorządowych,  sponsorzy, służby odpowiadające za zabezpieczenie imprezy i media. Gmina Limanowa, reprezentowana przez Wójta Jana Skrzekuta, była współorganizatorem 12. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, w którym w tym roku rywalizowało ponad 100 kierowców z 10 krajów Europy.Składamy serdeczne gratulacje dla całej załogi limanowskiego Auto Moto Klubu za wzorową organizację i bezpieczne przeprowadzenie tegorocznego wyścigu, na ręce Prezesa Bogdana Pałki, a na przyszłe lata życzymy niesłabnącego zapału i kolejnych sukcesów.


Liczba wyświetleń: 282
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30