Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie pomaga z SERCEM

29.10.2021
18 października 2021 roku gościliśmy w naszej szkole Pana Andrzeja Biernata - właściciela Firmy ASB-CONSTRUCTION.  Mieliśmy okazję podziękować Mu osobiście za przekazany naszej szkole piękny prezent w formie „Serca na nakrętki”. Jakże miło jest, gdy to były uczeń naszej szkoły wykazuje się  inicjatywą, która ma większy zasięg niż ten - lokalny, bowiem przyczyni się do pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym. Napełniając serce nakrętkami wesprzemy tych, którzy potrzebują naszej pomocy, a dzięki Państwu Katarzynie i Andrzejowi Biernatom możemy uczynić to z jeszcze większą radością.

Serdecznie dziękujemy za SERCE okazane przez Państwa oraz za to SERCE, które już od kilku dni stoi przed budynkiem naszej szkoły.źr. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie


Liczba wyświetleń: 831
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne