Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie pomaga z SERCEM

29.10.2021
18 października 2021 roku gościliśmy w naszej szkole Pana Andrzeja Biernata - właściciela Firmy ASB-CONSTRUCTION.  Mieliśmy okazję podziękować Mu osobiście za przekazany naszej szkole piękny prezent w formie „Serca na nakrętki”. Jakże miło jest, gdy to były uczeń naszej szkoły wykazuje się  inicjatywą, która ma większy zasięg niż ten - lokalny, bowiem przyczyni się do pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym. Napełniając serce nakrętkami wesprzemy tych, którzy potrzebują naszej pomocy, a dzięki Państwu Katarzynie i Andrzejowi Biernatom możemy uczynić to z jeszcze większą radością.

Serdecznie dziękujemy za SERCE okazane przez Państwa oraz za to SERCE, które już od kilku dni stoi przed budynkiem naszej szkoły.

źr. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie