SP nr 2 w Stara Wsi Mistrzami Gminy Limanowa w unihokeju wśród młodzieży

26.10.2021
Za nami kolejne rozgrywki  gminnych  zawodów sportowych w  roku szkolnym  2021/2022. Tym razem trzy drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt podjęły walkę o tytuł najlepszej męskiej i żeńskiej drużyny w unihokeju młodzieży. Byli to reprezentacji szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie oraz gospodarzy Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.

W obu kategoriach Mistrzami Gminy zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi. - opiekun : Halina Ujejska

Skład reprezentacji:
Dziewczęta: Amelia Franczak, Klaudia Franczak, Ania Mól, Kamila Nalepa, Ala Pałka, Zuzia Ryś oraz Paulina Setlak.
II miejsce - SP nr 1 Męcina
III miejsce - SP nr 2 Męcina

Chłopcy: Mateusz Bieda, Cyprian Chudy, Milosz Chudy, Bartek Gawlik, Patryk Sukiennik oraz Szymon Wikar.
II miejsce - SP nr 2 Męcina
III miejsce - SP nr 1 Męcina

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy oraz  puchary, które wręczył Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.
Gratulujemy i życzymy powodzenia drużynom z pierwszych i drugich miejsc na Powiatowych zawodach,  które odbędą sie 4 listopada również w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.