Remont dachu hali sportowej w Pasierbcu

08.10.2021
W Szkole Podstawowej w Pasierbcu przeprowadzono remont i konserwację dachu hali sportowej. Zakres prac obejmował: malowanie powierzchni dachu, uzupełnienie wyrwanych śniegołapów i przeróbek blacharskich wraz z uszczelnieniem otworów po wyrwanych śniegołapach. Koszt przeprowadzonych prac to kwota: 86 838,00zł.

1 października br. miał miejsce techniczny odbiór zadania, uczestniczyły w nim władze gminy: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, Sołtys Wsi Pasierbiec Maria Twaróg, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Gminy Limanowa Edyta Król, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza, a także Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król oraz przedstawiciele Wykonawcy zadania.

Wykonawcą inwestycji była firma X-ALP Prace Wysokościowe Dariusz Nosal, Łabowa 252.