Podziękowania dla odchodzącej na emeryturę Doroty Musiał

20.10.2021
W czwartek, 14 października 2021 r. podziękowano Dorocie Musiał - wieloletniemu Kierownikowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej, za pracę na rzecz mieszkańców gminy Limanowa. W uroczystości związanej z przejściem na emeryturę udział wzięły władze gminy, partnerzy, pracownicy Urzędu Gminy Limanowa i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej.

Podziękowania na ręce Pani Kierownik, wraz z indywidualnymi życzeniami za oddanie i trud włożony w pracę na rzecz lokalnej społeczności, złożył Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Wojciech Pazdan i Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Stanisław Młyński. W imieniu pracowników GOPS w Limanowej podziękowania, wyrazy uznania i życzenia Pani Dorocie, złożyła Zastępca Kierownika GOPS w Limanowej Ewa Bulanda.

Dorota Musiał w okresie pracy zawodowej udzieliła pomocy niezliczonym osobom i rodzinom, które zetknęły się w życiu z problemami i niejednokrotnie dramatami, których nie były w stanie rozwiązać własnymi siłami. Pod jej kierownictwem GOPS w Limanowej zrealizował wiele projektów, które przyczyniły się do poprawy funkcjonowania osób potrzebujących pomocy.

Pani Dorocie życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spełnienia marzeń. Niech czas spędzony na emeryturze będzie pełen radości i spokoju.