Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Odbiór zaplecza stadionu sportowego w Pasierbcu

07.10.2021
Dobiegła końca realizacja inwestycji polegającej budowie zaplecza stadionu sportowego w Pasierbcu.

Zakres robót obejmował budowę budynku zaplecza socjalnego dla klubu sportowego „LKS Wierchy” wraz z instalacją elektryczną, wodno-kanalizacyjną, c.o., gazową oraz z budową infrastruktury technicznej tj. miejsce gromadzenia odpadów stałych, miejsc postojowych, zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe.
 
Koszt realizacji zadania to 549 904,18 zł brutto.
 
Wykonawcą inwestycji była firma „STAM-BUD” Pana Mariana Sułkowskiego, z siedzibą przy ul. Reja 4 w Limanowej, wyłoniona w drodze postępowania przetargowego.
 
1 października br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, uczestniczyły w nim władze gminy: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, Sołtys Wsi Pasierbiec Maria Twaróg, Prezes Klubu Sportowego LKS Wierchy Pasierbiec Grzegorz Mucha, a także Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza oraz przedstawiciele Wykonawcy zadania.


Liczba wyświetleń: 1042
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne