Odbiór zaplecza stadionu sportowego w Pasierbcu

07.10.2021
Dobiegła końca realizacja inwestycji polegającej budowie zaplecza stadionu sportowego w Pasierbcu.

Zakres robót obejmował budowę budynku zaplecza socjalnego dla klubu sportowego „LKS Wierchy” wraz z instalacją elektryczną, wodno-kanalizacyjną, c.o., gazową oraz z budową infrastruktury technicznej tj. miejsce gromadzenia odpadów stałych, miejsc postojowych, zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe.

Koszt realizacji zadania to 549 904,18 zł brutto.

Wykonawcą inwestycji była firma „STAM-BUD” Pana Mariana Sułkowskiego, z siedzibą przy ul. Reja 4 w Limanowej, wyłoniona w drodze postępowania przetargowego.

1 października br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, uczestniczyły w nim władze gminy: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, Sołtys Wsi Pasierbiec Maria Twaróg, Prezes Klubu Sportowego LKS Wierchy Pasierbiec Grzegorz Mucha, a także Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Limanowa Stanisław Piegza oraz przedstawiciele Wykonawcy zadania.