Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dzieci rozstrzygnięte!

13.10.2021
W dniu 6 października br.  na hali sportowej w  Mordarce rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Dziewcząt oraz Chłopców  w Kat. Igrzyska Dzieci.  W walce o podium uczestniczyło 8 drużyn chłopców oraz 2 drużyny dziewczyn z gminnych szkół.

Po zaciętej  rywalizacji dziewczyn, gdzie wynik musiały rozstrzygnąć rzuty karne , Mistrzyniami Gminy zostały dziewczyny z Wysokiego pokonując swoje koleżanki z Młynnego.
I miejsce - SP WYSOKIE w składzie :Górska Klaudia, Iwańska Natalia, Plata Julita, Pulit Milena, Sułkowska Amelia, Martyna Mróz - opiekun Marcin Stanisz
II miejsce - SP w Młynnem
O rozstrzygnięcie u chłopców było znacznie trudniej bowiem aż osiem drużyn zgłosiło się do rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dzieci  ten tytuł przypadł w tym roku gospodarzom - Szkole Podstawowej w Mordarce.

I miejsce  SP w MORDARCE w składzieBernacki Maciej, Kęska Mateusz ,Opiela Dawid, Ryś Wojciech, Smoroński Szymon, Stachoń Andrzej, Szewczyk Karol, Szewczyk Mikołaj,  Trojanowski Maciej, Załupski Paweł - opiekun Janusz Zelek
II miejsce - SP WYSOKIE
III miejsce - SP w Rupniowie
IV miejsce - SP nr 1 w Starej Wsi
dyplomy za udział : SP nr 1 w Męcinie, SP Kłodne,  SP w Pasierbcu
 
Wręczenia nagród, pucharów oraz medali uczestniczkom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Mordarce Stanisława Abram.


Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Mordarce za gościnę i sprawne przeprowadzenie zawodów.
 
Przed zwycięskimi drużynami  z Wysokiego oraz  Mordarki  kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej  w dniach 19 i 20 października br. w Hali Sportowej w Tymbarku.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!


Liczba wyświetleń: 1625
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne