Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kolejne virtualne spotkanie w projekcie Erasmus+

21.10.2021
W piątek, 15 października 2021 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi pracujący w projekcie Erasmus + Do Best With Waste kolejny raz połączyli się on-line przez platformę ZOOM z zagranicznymi partnerami.
 
Na spotkaniu przez kilka minut każda z partnerskich szkół przedstawiała pozostałym prezentacje, na których zostały uwiecznione piękne prace wykonane przez uczniów oczywiście z recyklingu.
 
Prezentację zrobił Szymon H. z klasy VIII B przy współpracy z Wojtkiem F. Spotkanie tym razem poprowadziła Marysia M. z Szymonem H. z klasy VIII B.
Marysia podzieliła się ze swoimi rówieśnikami prezentacją gdzie wspomina Lockdown w domach.
 
To już po raz trzeci Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi zakwalifikowała się do projektu Erasmus+. Obecny projekt to współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk, który polega na wspólnym działaniu szkół z różnych europejskich krajów. W projekcie uczestniczą szkoły z Portugalii, Turcji, Bułgarii, Rumunii, Włoch. Polskę reprezentuje Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi. Wspólnym działaniem jest projekt Do Best With Waste. Uczestnicy projektu dzielą się wiedzą i wymieniają między sobą umiejętności, które nierozerwalnie łączy jedno słowo - RECYKLING.
 
Oprócz uczniów przy projekcie pracują nauczyciele, którzy wspomagają uczniów w realizacji zadań. Zaagnażowana w w/w projekt jest m.in. Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi - Halina Mąka i Szkolny koordynator projektu Erasmus + Maria Kita.
 


źr. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi


Liczba wyświetleń: 725
3

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne