A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Życzenia z okazji ropoczynającego się roku szkolnego 2021/2022

01.09.2021
Pełni wiary i optymizmu rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. Po trudnym dla wszystkich okresie nauki zdalnej uczniowie i nauczyciele wracają do swoich szkolnych obowiązków. Jestem przekonany, że najważniejszy dla  rozwoju intelektualnego i społecznego młodego człowieka jest bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz rówieśnikami.
Od lat troszczymy się o jak najlepsze warunki do kształcenia dzieci i młodzieży równocześnie realizując  projekty oświatowe pozwalające na modernizacje obiektów szkolnych, rozbudowując bazę rekreacyjno-sportową, udostępniając nowoczesny sprzęt i wyposażenie.
Jestem przekonany, że wszystkie piętnaście szkół podstawowych w gminie Limanowa jest gotowa by godnie przyjąć nasze dzieci i młodzież.
Życzę wszystkim dyrektorom, nauczycielom, obsłudze szkół oraz młodzieży zadowolenia, pomyślności  i radości z każdego dnia  spędzanego w murach szkolnych.
Powodzenia!

Jan SKRZEKUT 
Wójt Gminy Limanowa


Liczba wyświetleń: 370
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30