Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Umowa na kanalizację sanitarną w Sowlinach i Łososinie Górnej podpisana

30.09.2021
23 września br. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy Transwiertel Sp. z o.o., na którym zawarta została umowa na wykonanie I etapu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sowliny i Łososina Górna. Umowę podpisał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz przedstawiciele Wykonawcy.
 
Długość sieci, która powstanie to ok. 17 km. Budowana sieć kanalizacyjna włączona zostanie do oczyszczalni ścieków w Młynnem. Termin wykonania robót to 25 miesięcy od podpisania umowy.
 
Cała inwestycja wyceniona została na 8 310 977,55 zł.
 
Gmina Limanowa otrzymała kwotę w wysokości 5 milionów złotych na zadanie związane z budową sieci kanalizacyjnej w Sowlinach. Środki zostały przyznane w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Jest to bezzwrotna pomoc finansowa, która pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.


Liczba wyświetleń: 1201
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne