Rodzinny Festyn w Pisarzowej w ramach akcji #Szczepimy się w najbliższą niedziele

21.09.2021
 26 września br. w godz. 14.00-19.00 przy budynku Wiejskiego Domu Kultury w Pisarzowej, Koło Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej  organizuje festyn rodzinny w ramach akcji #SzczepimySię z KGW.

Podczas festynu będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer.
Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów, a szczepienia będą wykonywane przez pracowników Przychodni Lekarskiej NZOZ z Limanowej ul. Pilsudskiego 12.
Szczepienie jest dobrowolne i nie ma związku z obecnością na organizowanym festynie.

Na uczestników festynu będzie czekała: degustacja wyrobów KGW Pisarzowa, pokazy rękodzieła ludowego, atrakcje dla najmłodszych,oprawa muzyczna.
Ponadto, uczestnicy festynu będą mogli obejrzeć repliki broni autortwa Rafała Ardeckiego z Pisarzowej.