Rodzinny Festyn w Męcinie w ramach akcji #Szczepimy się w najbliższą niedziele

13.09.2021

19 września br. w godz. 14-19 przy remizie OSP w Męcinie KGW Męcina po raz drugi organizuje festyn rodzinny w ramach akcji #SzczepimySię z KGW.

Podczas festynu będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 szczepionką Johnson & Johnson. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów, a szczepienia będą wykonywane przez pracowników Szpitala Powiatowego w Limanowej. Szczepienie jest dobrowolne i nie ma związku z obecnością na organizowanym festynie. Dla każdej zaszczepionej osoby przewidziane są upominki!

Na uczestników festynu będzie czekała: degustacja wyrobów KGW Męcina, pokazy rękodzieła ludowego, atrakcje dla najmłodszych,oprawa muzyczna.
Ponadto, obecne na festynie dzieci będą miały okazję obejrzenia wyposażenia wozów strażackich OSP Męcina.
Orkiestra Dęta działająca przy OSP Męcina przygotowała dla wszystkich występ podczas wydarzenia.