A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze nieczynny w dniach od 13-17.09.2021

07.09.2021
Informujemy mieszkańców, że punkt konsultacyjny dotyczący programu Czyste Powietrze w dniach od 13 do 17 września będzie nieczynny. 
Przypominamy mieszkańcom gminy Limanowa, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz widząc duże zainteresowanie Programem "Czyste Powietrze" wśród mieszkańców Gminy Limanowauruchomiliśmy Punkt Informacyjny Programu. 

Punkt informacyjny mieści się w pokoju nr 26 Urzędu Gminy Limanowa (prawe skrzydło na parterze budynku) i czynny jest dwa razy w tygodniu.: w poniedziałki i środy w godzinach 15.00-18.00. 

Doradca jest odpowiedzialny za kompleksową informację na temat Programu "Czyste Powietrze", w tym wypełnienie wniosku z mieszkańcem oraz wystawienie zaświadczenia o wysokości dochodu.

Możliwy jest również kontakt z Doradcą pod numerem telefonu 511 900 353 lub drogą mailową: [email protected]

"Prosże pamiętać , że doradca przyjmuje MIESZKAŃCÓW GMINY LIMANOWA, pozostali powinni szukać podobnej pomocy w  urzędach odpowiednio do swojego miejsca zamieszkania. Przed przyjściem do Urzędu Gminy najlepiej skonsultować się z Doradcą telefonicznie. Zainteresowane osoby uzyskają wówczas konkretną informację jakie dokumenty należy mieć ze sobą, żeby niepotrzebnie kilka razy nie wracać do domu. Nasz doradca ma pełne ręce roboty, bo tak ogromne jest zainteresowanie programem. Cieszę się że podjąłem decyzję o takiej formie pomocy mieszkańcom w wypełnianiu wniosków bo wiem, że nie jest to łatwe i wymaga sporo czasu. Dzięki pomocy pani Karoliny mieszkańcy łatwiej i szybciej mogą uzyskać dofinansowanie do wymiany pieca czy inny proekologicznych rozwiązań" - informuje Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.- za utrudnienia wprzyszłym tygodniu przepraszamy, nie mniaj zapraszamy już od 20 września. 

Liczba wyświetleń: 291
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30