A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego KGW - Jabłonka

29.09.2021
11. edycja Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dn. 2-3 października br. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce.
 
Koła Gospodyń Wiejskich skupiają wszechstronnie uzdolnione kobiety – wytwórczynie lokalnych specjałów, mistrzynie robótek ręcznych, utalentowane artystki. Celem imprezy jest upowszechnianie ich cennego dorobku i ciągłe pobudzanie kobiet do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym lokalnych wspólnot.
 
Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, Województwo Małopolskie, Gmina Jabłonka, Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz współorganizator: Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

źr. Gmina Jabłonka


Liczba wyświetleń: 401
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30