Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego KGW - Jabłonka

29.09.2021
11. edycja Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dn. 2-3 października br. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce.
 
Koła Gospodyń Wiejskich skupiają wszechstronnie uzdolnione kobiety – wytwórczynie lokalnych specjałów, mistrzynie robótek ręcznych, utalentowane artystki. Celem imprezy jest upowszechnianie ich cennego dorobku i ciągłe pobudzanie kobiet do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym lokalnych wspólnot.
 
Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, Województwo Małopolskie, Gmina Jabłonka, Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz współorganizator: Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

źr. Gmina Jabłonka


Liczba wyświetleń: 895
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne