Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kolejna tura warsztatów serowarskich tym razem w Pisarzowej

06.09.2021
W Pisarzowej w Wiejskim Domu Kultury odbędą się kolejne Warsztaty Serowarskie. Zajęcia rozpoczną się 14 września 2021 r. o godz. 15:00 i będą kontynuowane 15,20,21,27 i 28 września. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy Warsztatów  zdobędą praktyczne umiejętności wytwarzania różnego rodzajów serów metodami tradycyjnymi zachowując ekologiczność produkcji. Idea zajęć nawiązuje do tradycji Górskiej Szkoły Rolniczej założonej przez inż. Jana Drożdża, który przed 100 lat temu rozpoczął ten projekt edukacyjny mający rozwinąć w Karpatach Polskich typ gospodarki alpejskiej który do tej pory doskonale sprawdza się w krajach alpejskich.

Chętni kandydaci do udziału w szkoleniu proszeni są o zgłaszanie się po zapoznaniu się z regulaminem Warsztatów Serowarskich.Liczba wyświetleń: 681
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne