A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

15 września - termin III raty podatku oraz opłaty za odpady komunalne

13.09.2021
Przypominamy mieszkańcom o zbliżającym się terminie III raty podatku oraz opłaty za odpady komunalne. Zapłaty należźności należy dokonywać na indywidualne konta  bankowe wskazane w informacjach/nakazach płatniczych które Państwo otrzymali na początku roku. 
W budynku Urzędu Gminy Limanowa  -skrzytdło 18A- mieści się oddział Banku Spłódzielczego, w którym wszystkie należności na rzecz Gminy Limanowa można uiścić GOTÓWKĄ bez pobieranej prowizji.  Należy mieć ze sobą blakiet /nakaz płatniczy/ druki wpłat które otrzymali Państwo z początkiem roku. Podatek oraz opłatę za śmieci można uregulować również u sołtysa.
Terminowe wpłaty zapobiegają narastaniem osetek i wysyłaniem kosztownego upomnienia. 

 

Liczba wyświetleń: 233
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30