Zmiana daty i miejsca imprezy Powiatowego Przeglądu Kół Gospodyń Wiejskich!

27.08.2021
W związku z zapowiadanymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi ulega zmianie miejsce i termin organizacji tegorocznego XX Powiatowego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego.  Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia – SOBOTA – na placu przy Limanowskim Domu Kultury.

Gminę Limanowa będą reprezentowały Panie z KGW Rupniów Centrum - zwyciężczynie Gminnego Przeglądu Kół Gospodyń Wiejskich (który odbył się 1 sierpnia br. w Pisarzowej) oraz dodatkowo wydelegowane KGW Męcina i KGW Łososina Górna. Życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki!

Na uczestników wydarzenia bez zmian czekać będą występy artystyczne i pyszne, regionalne potrawy przygotowane przez Panie z KGW Powiatu Limanowskiego biorących udział w przeglądzie. Najmłodsi będą mogli skorzystać z malowania twarzy oraz wziąć udział w zabawach i konkursach z animatorami. Zapraszamy również na specjalnie przygotowane teleturnieje prowadzone przez profesjonalną agencję eventową HULA EVENTS: m.in. nietypowe Koło Fortuny, limbo oraz Powiat Limanowski „w rozumie” teleturniej elektroniczny.

Serdecznie zapraszamy!