Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

W piątek spotkanie z projektantami w sprawie planu urządzania lasów

11.08.2021
Wójt Gminy Limanowa Informuję, iż zgodnie z art. 21 ust. 4 ustawy o lasach (Dz. U. z 2018 r., poz. 2129 ze zm.) w okresie od dnia 16.08.2021 r. do 15.10.2021 r. zostaną wystawione do wglądu projekty dokumentacji Uproszczonych Planów Urządzania Lasu dla lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa na terenie powiatu limanowskiego dla obrębów: Kłodne, Kanina, Nowe Rybie, Rupniów, Pisarzowa w Gminie Limanowa na lata 2022-2031.
 
O wyłożeniu projektu uproszczonego planu urządzenia lasu Wójt Gminy Limanowa  poinformuje pisemnie właścicieli lasów.
 
W terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu uproszczonego planu urządzenia lasu zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu. Starosta wydaje decyzje w sprawie uznania lub zastrzeżeń lub wniosków.
 
W związku z wyłożeniem i składanymi wnioskami – można będzie skonsultować wyłożony plan z projektantami w Urzędzie Gminy Limanowa w dniu 20 sierpnia 2021 r. w godzinach od 1000 do 1400.
 

Projekty Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu opracowane zostały przez F.H.U. „Biodata”, Woźniczna 4, 33-171 Pleśna, na podstawie ewidencji gruntów i budynków uzyskanej z Wydziału Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Limanowej.


Liczba wyświetleń: 972
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne