A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Druhowie z OSP Pisarzowa przekazali nakrętki potrzebującemu chłopcu

31.08.2021
 Plastikowe nakrętki z serduszka zlokalizowanego w Pisarzowej (obok Pawilonu) trafiły do potrzebującego chłopca. 29 sierpnia br. strażacy z jednostki OSP Pisarzowa przekazali worki z nakrętkami dla Szymka. Przekazania dokonali druhowie wraz zarządem OSP Pisarzowa.
 
- Dziękujemy Kierownikowi Wydziału Gospodarki Komunalnej Komunikacji Adamowi Górszczykowi za pomoc w akcji i wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w tak liczne zbieranie nakrętek. Napełniajmy nasze serduszko! Kolejne dzieci czekają na naszą pomoc. Szymkowi życzymy wszystkiego dobrego! - OSP Pisarzowa
 
Podobne, czerwone, metalowe pojemniki w kształcie serca znajdują się w miejscowościach Wysokie, Nowe Rybie i w Rupniowie. Projekt ma na celu zebranie jak największej ilości plastikowych nakrętek, przy współpracy z mieszkańcami, by następnie przekazać je wybranej osobie potrzebującej lub fundacji czy stowarzyszeniu.
 
Tym samym sama idea zbierania nakrętek wspiera również recykling oraz umożliwia mieszkańcom w świadomy i łatwy sposób pozbycie się zbędnych nakrętek, jednocześnie pomagając potrzebującym.
 
Metalowe serduszka sfinansowane zostały ze środków Powiatu Limanowskiego.


Liczba wyświetleń: 483
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30