Dokumentacja dotycząca Mordarki, Pisarzowej, Męciny i Kłodnego odnośnie modernizacji linii PKP

03.08.2021
Do wglądu skorygowana dokumentacja drogowa, dotycząca modernizowanej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowościach: Mordarka, Pisarzowa, Męcina i Kłodne.

Szanowni mieszkańcy,
w związku z otrzymaniem do akceptacji skorygowanej dokumentacji dotyczącej: dróg, kanalizacji deszczowej, kanałów technologicznych, oświetlenia ulicznego oraz likwidacji istniejących przejazdów kolejowo-drogowych dla modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowościach: Mordarka, Pisarzowa, Męcina i Kłodne, informuję, że do 16.08.2021r. jest możliwość zapoznania się z zaproponowanymi przez PKP skorygowanymi rozwiązaniami w Urzędzie Gminy Limanowa. Dokumentacja będzie udostępniona do wglądu u Zastępcy Wójta gminy lub Sekretarza gminy. Zapraszamy do urzędu. Jeśli nie mają Państwo możliwości dotarcia do urzędu prosimy o kontakt z Sołtysem lub Radnym którzy będą dysponować podstawowymi informacjami.