Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dokumentacja dotycząca Mordarki, Pisarzowej, Męciny i Kłodnego odnośnie modernizacji linii PKP

03.08.2021
Do wglądu skorygowana dokumentacja drogowa, dotycząca modernizowanej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowościach: Mordarka, Pisarzowa, Męcina i Kłodne.
 
Szanowni mieszkańcy,
w związku z otrzymaniem do akceptacji skorygowanej dokumentacji dotyczącej: dróg, kanalizacji deszczowej, kanałów technologicznych, oświetlenia ulicznego oraz likwidacji istniejących przejazdów kolejowo-drogowych dla modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowościach: Mordarka, Pisarzowa, Męcina i Kłodne, informuję, że do 16.08.2021r. jest możliwość zapoznania się z zaproponowanymi przez PKP skorygowanymi rozwiązaniami w Urzędzie Gminy Limanowa. Dokumentacja będzie udostępniona do wglądu u Zastępcy Wójta gminy lub Sekretarza gminy. Zapraszamy do urzędu. Jeśli nie mają Państwo możliwości dotarcia do urzędu prosimy o kontakt z Sołtysem lub Radnym którzy będą dysponować podstawowymi informacjami.


Liczba wyświetleń: 1081
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne