A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dokumentacja dotycząca Mordarki, Pisarzowej, Męciny i Kłodnego odnośnie modernizacji linii PKP

03.08.2021
Do wglądu skorygowana dokumentacja drogowa, dotycząca modernizowanej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowościach: Mordarka, Pisarzowa, Męcina i Kłodne.
 
Szanowni mieszkańcy,
w związku z otrzymaniem do akceptacji skorygowanej dokumentacji dotyczącej: dróg, kanalizacji deszczowej, kanałów technologicznych, oświetlenia ulicznego oraz likwidacji istniejących przejazdów kolejowo-drogowych dla modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz w miejscowościach: Mordarka, Pisarzowa, Męcina i Kłodne, informuję, że do 16.08.2021r. jest możliwość zapoznania się z zaproponowanymi przez PKP skorygowanymi rozwiązaniami w Urzędzie Gminy Limanowa. Dokumentacja będzie udostępniona do wglądu u Zastępcy Wójta gminy lub Sekretarza gminy. Zapraszamy do urzędu. Jeśli nie mają Państwo możliwości dotarcia do urzędu prosimy o kontakt z Sołtysem lub Radnym którzy będą dysponować podstawowymi informacjami.


Liczba wyświetleń: 651
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30