14 sierpnia w Limanowej - Mini wyścig kolarski dzieci i młodzieży „Memoriał Henryka Łasaka”

03.08.2021
W sobotę 14 sierpnia przy miasteczku rowerowym na ul. Kusocińskiego w Limanowej odbędzie się Mały Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”. Zawody te tradycyjnie rozgrywane są w przeddzień Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego, którego 23. edycja odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia 2021 r.

Mini Wyścig dla Dzieci i Młodzieży „Memoriał Henryka Łasaka” rozgrywany będzie w 12 kategoriach, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Jest też kategoria dla najmłodszych dzieci do lat 3, które wystartować mogą na rowerkach biegowych.

Celem organizowanego już kolejny raz wyścigu jest popularyzowanie kolarstwa wśród najmłodszych, zagospodarowanie czasu wolnego oraz propagowanie zdrowego trybu życia.

Zapisy odbywają się on-line do dnia 12 sierpnia (zgłoszenia należy kierować na adres email: [email protected])

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://miastolimanowa.pl/2021/07/wyscig-kolarski-dla-dzieci-i-mlodziezy/ natomiast program wydarzenia widnieje na poniższym plakacie.