102 Wyspy Beskidu Wyspowego” do zdobycia

19.08.2021
11 sierpnia 2021 roku w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” zainaugurowano  zdobywanie  102 Wysp Beskidu Wyspowego.

W tym celu na 102 szczytach Beskidu Wyspowego zamontowane zostały słupki informacyjne z tabliczkami z nazwą poszczególnych Wysp i kodami QR. Dzięki temu Beskid Wyspowy posiada obecnie najlepsze i najnowocześniejsze oznaczenie w polskich górach. Dzięki temu Beskid Wyspowy posiada obecnie najlepsze i najnowocześniejsze oznaczenie w polskich górach.

Zdobywanie wysp stało już wielką atrakcją dla turystów, a dodatkową nagrodą jest odznaka złotego Rysia.

Regulamin Odznaki „102 Wyspy Beskidu Wyspowego” dostępny jest poniżej.

Pełny serwis dotyczący akcji Odkryj Beskid Wyspowy zamieszczony jest na stronie: www.odkryjbeskidwyspowy.pl, www.facebook.com/odkryjbeskidwyspowy