Spisz się w niedzielę 1 sierpnia podczas Święta Folkloru w Pisarzowej

29.07.2021
Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
Nie odkładaj spisu na ostatnią chwilę. Obowiązku spisowego można dopełnić drogą internetową lub telefoniczną do momentu aż skontaktuje się z Tobą rachmistrz spisowy, który zadzwoni z telefonu
 0 22 828 88 88.
Jeśli rachmistrz zadzwoni lub przyjdzie do Twojego domu, zgodnie z ustawą o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań nie możesz odmówić mu przekazania danych. Należy się zgodzić na rozmowę i przekazać wymagane informacje. Pamiętaj, że jego podstawowym zadaniem jest udzielnie pomocy i wsparcia w wypełnianiu formularza.

Osoby, które nie wypełniły jeszcze obowiązku udziału w spisie będą mogły to zrobić w najbliższą niedzielę 1 sierpnia podczas Święta Folkloru w Pisarzowej w mobilnym stanowisku spisowym.
Aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie, należy przygotować numery PESEL wszystkich domowników, powierzchnię użytkową domu oraz przybliżony rok oddania budynku do użytku.
Z uwagi na zagrożenie epidemiczne prosimy o zachowanie obowiązujących zasad i dystansu społecznego.
Zachęcamy do udziału w akcji! Pamiętaj o obowiązku realizacji spisu!