Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Odkryj Beskid Wyspowy 2021 - niezapomniane uroki "Beskidzkich Wysp"

08.07.2021
W tym roku z powodu pandemii koronawirusa Covid-19 odkrywanie Beskidu Wyspowego (w ramach cyklu Odkryj Beskid Wyspowy 2021 - niezapomniane uroki "Beskidzkich Wysp") odbywa się indywidualnie, natomiast Festiwale „Beskidzkie Rytmy i Smaki” oraz „Beskidzka Podkówecka” organizowane będą z uwzględnieniem obostrzeń związanych pandemią. Chcąc dotrzeć do jak największej publiczności przedsięwzięcia te będą bezpośrednio transmitowane na żywo przez Telewizję TV 28.

Poniżej publikujemy program imprez.

Zadanie OBW 2021 - niezapomniane uroki "Beskidzkich Wysp" jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Województwa Małopolskiego.


Liczba wyświetleń: 1135
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne